Pivot Çelik Kapı

  Pivot Çelik Kapı İmalatımız Türkiyede İlk Avrupa Standartlarında Garantili Uzun Ömürlüdür . İstediğiniz Ölçü ve 1 Sınıf Malzemelerle Profesyonel Çelik Kapı Üretici Firmamız Tarafından Terzi Usulü Üretilmektedir. Başka Yerde Şubemiz Yoktur.

Pivot Kapı Modelleri İmalat Ve Satışı Alcatraz Villa Kapısı

Pivot Çelik Kapı Modelleri

Pivot kapı modelleri, çeşitleri özellikle villa, rezidans ya da satış ofisi gibi yerlere dönük olarak ihtişamlı görünüm ve kullanım kolaylığı sunması ile tercih ediliyor. Sistemin merkezinde yer alan pivot noktasından açılış kapanış sağladığı için bu isimle anılan pivot kapı çeşitleri yüksek güvenlik sağlamasıyla da kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Pivot Çelik Kapı Nedir ?

Pivot kapı Modelleri yüksek tavanlı yapılar için günümüzde sık tercih edilen kapı çözümüdür. Villa, Özel rezidans ve satış ofisi gibi estetik detayları önemli olan yerler için kapı tercihi de doğru şekilde yapılmalıdır. Geleneksel kapılar yerine pivot kapı tercih etmek mekanın hem daha büyük görünmesine hem de kullanım kolaylığı açısından avantaj yaratır. Genel dekorasyonun bütünlüğü ile uyum sağlayan ve kullanıcıların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan pivot kapıların açılım yönü tek veya çift taraflı olabilir. Bu yüzden tek veya çift kanatlı seçenekleri de söz konusudur. Kullanıldığı alanın ortam bütünlüğüne ve amacına uygun tasarımların sunulması sayesinde diğer kapılardan farklı olan pivot kapılar daha lüks kullanım tercih edenler için ideal çözümdür.

Pivot Kapılar Yüksek Güvenlik Sunar

Pivot kapı çeşitleri kullanılacak alanın yapısına göre özel üretim şeklinde gerçekleştirilmektedir. Çerçeve kapının ağırlığını desteklemek amacıyla tasarlandığı için açılış yönü diğer kapılara göre çok daha esnek olmaktadır. Ayrıca kapı zeminde belirlenmiş olan pivot noktasının yanında üst kısımda da ilave bir pivot tarafından desteklenmektedir. Böylece kapının ana çerçevesini güçlendirmeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Kalite ve güvenlik açısından yüksek özellikler sunan pivot kapılar kendiliğinden kapanan mekanizmaya da sahiptir. Bu sayede kapı açık kalmaz ve kendiliğinden kapanan özelliği ile birlikte kullanım avantajı da sunmaktadır.

Güvenlik açısından gerek duyulan tüm özellikler de eklemeler ile pivot kapılara entegre edilebilir. Akıllı kilit sistemi ve kamera sistemleri ile uyumlu çalışabilir. Aynı zamanda göz tarama sistemine sahip olan modelleri de bulunur. Bu sayede villa veya rezidans gibi yerler için güvenlik en üst düzeye çıkarılmış olur. Kartlı geçiş sistemine de uyum gösteren bu modeller geçiş yapılmasını kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda uzun ömürlü kullanım da sağlar.

Alcatraz Villa Kapısı Google Haritada Göster

GSM Ara: +90 (542) 125 34 34

WHATSAPP:  0542 125 34 34

Pivot Kapı

Pivot kapı çeşitleri yaşam alanlarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılıyor. Evlerde ihtiyaç duyulan kapı modelleri arasında son dönemlerin sık tercih edilen modelleri arasında yer alan bu kapılar estetik ve güvenlik açısından beklentileri karşılamaya yardımcı oluyor.

Pivot Kapı Nedir?

Pivot kapı yüksek tavanlı olan villalar başta olmak üzere satış ofisi veya rezidans gibi yerlerin dekorasyon bütünlüğünü şık bir şekilde arttırmak için kullanılan kapı çeşitleridir. Özellikle mekanın büyüklüğünü yansıtmak için de bu modeller tercih edilir. Açılım yönü bakımından tek veya çift kanatlı modelleri söz konusudur. Değişken açılım yönü ve menteşeleri ile birlikte görselliğe ve amacına uygun şekilde tasarlanmıştır. Diğer kapı türlerinden özellikle açılım yönü olarak farklı olan bu modeller özellikle lüks kullanım elde etmek açısından ideal sonuçlar verir.

Pivot Kapı Özellikleri Neler?

Pivot kapı özellikleri itibariyle şıklığı ve güvenliği en iyi şekilde sunan modeller arasında yer alır. Söz konusu bu modellerde çerçeve kapının ana ağırlığını desteklemek üzere görev görür. Bunun yanında kapı, zeminde temel bir pivot noktasının yanında üst kısımda da farklı olacak pivot tarafından desteklenmektedir. Bu sebeple kapının çerçevesi ilave olarak güçlendirilmez. Yüksek kaliteli olan kendi kendisine kapanan mekanizmaya sahip olan modeller özellikle cam yapıda olan kapıların da kullanılması açısından önemli bir avantaj sunmaktadır.

Pivot kapıların kendilerine özgü özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle kapının kurulumu esnasında doğru açının ayarlanması için gerekli olan kaliteli pivot bulunmaktadır. Bu kapılar ağır hizmet tipine uygundur. Kapının içinde ise aşamalı kontrollü kapı kapatma ve kilitleme sisteminin de yapılması için hidrolik kapatıcı bulunmaktadır. Böylece kapının yorulma ve zorlanma olmadan kapanması da gerçekleşir. Pivot kapı sistemleri bir bütün olarak düşünülmelidir. Kapıya ilave olarak akıllı kilit sistemleri ve kamera sistemleri de kapı ile tam uyumlu şekilde sunulmaktadır. Bu türden sistemlerin de entegresinin yapılması sonucunda pivot kapının kullanımı daha verimli hale gelmektedir.

Güvenlik ihtiyacınız için tüm detayları sunmayı başaran pivot kapı çeşitleri aynı zamanda estetik olarak da mekanın çok daha etkileyici görünmesine yardımcı olur. Kartlı sistemlerin de entegre edilmesi ile birlikte kullanım özelliği de artış göstermektedir.