Esenler Çelik Kapı

çelik kapı modelleri,çelik kapı,çelik kapı fiyatları,çelik kapı imalat,çelik kapı satış,ahşap çelik kapı,kompozit çelik kapı,çelik kapı modelleri,çelik kapı fiyatları,villa çelik kapı i̇stanbul,çelik kapı modelleri çelik kapı üreticileri villa kapısı bina giriş kapısı

Esenler Çelik Kapı

Apartmanlarda dairelerin emniyeti için çelik kapılar tercih edilmektedir. Çelik kapılar dayanıklı, kullanımı pratik, temizlenmesi kolay ve özellikli olarak üretilmektedir. Firmamızda çelik kapı modelleri birçok farklı özellik ve yapıda olabilmektedir. Evinizin ve sizin tarzınızı taşıyan kapının içi ve kapının dışının farklı olduğu renklerde üretim yapılmaktadır. Dairenizin ölçüleri alınarak size özel imalat gerçekleştirilebilir. Esenler çelik kapı fiyatları kapının özelliklerine ve istediğiniz ek aksesuarlara göre farklı olarak ücretlendirilmektedir. Üretilen tüm çelik kapı modellerinde İstanbul içindeki tüm ilçelere ücretsiz olarak nakliye ve montaj hizmeti sunulmaktadır. Kapılar uzman ekibimizle taşınarak kasasına uygun hale getirilir ve sağlamlaştırılarak dayanıklı olması sağlanır.

Çelik Kapı Aksesuarları

Firmamızın ürettiği tüm çelik kapı modellerinde kullanılan aksesuarlar 304 paslanmaz krom malzemeden üretilir. 304 paslanmaz krom malzeme, çok dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilen yapıdadır. Bu sayede çelik kapı aksesuarları paslanma ve bozulma sorunu olmadan rahatça kullanılır. Çelik kapı bakımı için boya gerekmez. Nemli ya da sabunlu bir bezle temizlik yapılması mümkün olmaktadır. Bakımının kolay olması da avantajları arasındadır. Çelik kapılar ekstra güvenlik önlemine ihtiyaç duyulmadan güvenle yaşanmasına imkân vermektedir. Daireniz için kapı almadan önce internet sitemizdeki modelleri incelemenizi ve bundan sonra karar vermenizi önermekteyiz.

Çelik Kapı Özellikleri

Çelik kapı tercih ederken kullanacağınız yerin ölçülerine ve istediğiniz özellikleri taşıyıp taşımadığına dikkat ederek seçim yapmalısınız. Evin demirbaşı olan çelik kapı bir defa alınır ve ömürlük kullanılan bir üründür. Firmamızın ürettiği tüm çelik kapılarda kale merkezi kilit sistemi kullanılmaktadır. Kale merkezi kilit sistemi yapısı itibariyle 14 ayrı kilit mekanizması bir anahtarla kullanılacak şekildedir. Kapılarda kullanılan çelik sac kalınlığı 2 mm olarak standartlara uyacak şekilde imalat yapılmaktadır.

Ayrıca ısı ve ses yalıtımı amacıyla 40/50 taş yünü tercih edilmektedir. Taş yünü yoğunluğu 150 olarak tercih edilmesi ile amaç yalıtım kalitesinin artmasını sağlamaktadır. Çelik kapı özellikleri kalitesi, kullanılan malzemeler, aksesuarlar, istenen renk ve ölçüler olmak üzere birçok farklı seçenekten ibarettir. Firmamız sizlerin memnuniyeti için çalışmayı hedef olarak görmektedir.

Esenler Çelik Kapı Alcatraz Çelik Kapı istanbul genelinde tüm ilçelere ücretsiz keşif nakliye ve montaj hizmeti ile çelik kapı satış hizmeti vermektedir. Çelik Kapı modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, seçmiş olduğunuz çelik kapı üzerinde dilediğiniz değişikliği yaparak sipariş verebilirsiniz. Esenler çelik kapı modelleri arasından seçim yapmak ve teknik detaylar hakkında bilgi almak için hemen Esenler çelik kapı sipariş hattımızı arayabilirsiniz.

 

 

,

Bir yanıt yazın